Савич Василь Іванович

учитель української мови та літератури 

Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

Вишгородського району Київської області

Освіт​а вища.

Навчальний заклад Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем'янчука

Спеціальність українська мова та література 

Кваліфікаційна категорія спеціаліст І категорії

Педагогічний стаж 11 років

    Що таке робота з дітьми? Величезна, кропітка праця, розладнана нервова система, безсонні ночі і вічна підготовка до уроків та заходів? Або ж радість спілкування, зустріч із довірливими і водночас пустотливими очима дітей, які завжди чекають від  нас чогось нового, доброго, цікавого? Дати дитині якісну освіту, не викликавши при цьому відрази до навчання – можливо? На кожне з цих питань я відповідаю «так!» (правда, дещо з різним ступенем упевненості).

     Бути вчителем важко, але можливо. Головне – треба вчитися бути щасливими. Адже нещасний учитель ніколи не виховає щасливого учня. Ще Сократ більше двох тисяч років тому сказав: «У кожній людині сонце, тільки дайте йому світити». Кожен із нас може подарувати часточку свого тепла іншим.


     Як і будь-яка людина, я люблю жартувати і посміхатися, тому що в атмосфері нудьги й недоброзичливості мені дуже незатишно. Пам’ятаєте чудові слова Мюнхгаузена: «Серйозне обличчя – ще не ознака розуму, панове. Всі дурниці на Землі робляться саме з цим виразом. Ви посміхайтеся, панове, посміхайтеся!» Що можна додати? Сучасний учитель – людина, здатна посміхатися й цікавитися всім тим, що її оточує, адже школа жива, доки вчитель у ній цікавий дитині. 

Меню сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0