Головна » Файли » Електронні підручники

У категорії матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-8

Сортувати за: Даті

Українська мова: підручник для 5 класу

Четвер 22:45

Українська мова навчання

Автор(и): Глазова О. П.
 Видавництво: Освіта, 2013 рік
 ISBN: 978-617-656-200-9

Українська мова: підручник для 5 класу

Четвер 22:44

Українська мова навчання

Автор(и): О.В. Заболотний, В.В. Заболотний
 Видавництво: Генеза, 2013 рік
 ISBN: 978-966-11-0250-6

Українська мова: підручник для 5 класу

Четвер 22:43

Українська мова навчання

Автор(и): Єрмоленко С. Я., Сичова В. Т.
 Видавництво: Грамота, 2013 рік
 ISBN: 978-966-349-402-9

Конспекти всіх уроків у 6 класі з української мови за новою програмою, І семестр у форматі Word.

Четвер 22:37

В архіві містяться конспекти уроків з посібника Усі уроки української мови в 6 класі. І семестр / Є. П. Голобородько, К. Ю. Голобородько, О. А. Павлик, С. В. Мунтян, І. А. Бондаренко. — X. : Вид. група «Основа», 2014. — 201, [7] с. — (Серія «Усі уроки»).

Автор: Лазар Марія Іванівна, вчитель української мови та літератури, Мукачівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст. Закарпатської ОДА

Джерело: Усі уроки української мови в 6 класі. І семестр / Є. П. Голобородько, К. Ю. Голобородько, О. А. Павлик, С. В. Мунтян, І. А. Бондаренко. — X. : Вид. група «Основа», 2014. — 201, [7] с. — (Серія «Усі уроки»).

Стилістика української мови

Четвер 22:29

Стилістика української мови

“Стилістика української мови – це підручник української мови, в якому користувачам надаються основні відомості про стилістику української мови як навчальної дисципліни і науки про функціональний аспект мови. Даний навчальний посібник призначений в першу чергу для студентів філологічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

В “Стилістиці української мови” розглянуто основні теоретичні питання стилістики, джерела створення й розвитку лінгвістостилістики, її основні поняття й розділи. В підручнику української мови надані визначення і класифікації стилів, проаналізовано специфіку розвитку і становлення стилів та підстилів сучасної української мови, жанрово-стилістичну диференціацію мовних текстів. Також в посібнику міститься словник лінгвостилістичних термінів.

Українська мова 11 клас. Пентилюк М.І.

Четвер 22:26

Підручник “Українська мова 11 клас. Пентилюк М.І.”

“Українська мова 11 клас. Пентилюк М.І.” – підручник української мови, який призначений для школярів загальноосвітніх закладів. Даний навчальний посібник призначений для удосконалення мовлення, пізнання правил спілкування та виявлення за допомогою мови своїх найкращих здібностей в будь-яких життєвих ситуаціях.

Вправи в підручнику української мови “Українська мова 11 клас. Пентилюк М.І.” згруповані за рубриками: “Правописний практикум”, “Жива поезія у мові”, “Складаємо професійне портфоліо”, “Комунікативний практикум”, “Це варто знати” та інші. Виконуючи завдання до вправ, потрібно спиратись на поради, які написані в них.

Українська мова. Підручник для 10-11 класів. Біляєв О.М.

Четвер 22:22

Українська мова. Підручник для 10-11 класів

“Українська мова. Підручник для 10-11 класів. Біляєв О.М.” підручник української мови, який призначений для школярів загальноосвітніх закладів з українською та російською мовами викладання.

В підручнику української мови “Українська мова. Підручник для 10-11 класів. Біляєв О.М.” викладений навчальний матеріал, який, окрім поліпшення навичок володіння усною та письмовою українською мовою, допоможе учням підготуватись до успішної сдачі випускних екзаменів.

Українська література 9 клас Міщенко

Четвер 22:16

Українська література 9 клас МіщенкоУкраїнська література 9 клас Міщенко

 

Язык обучения Украинский
Автор Міщенко О.І.
Гриф Рекомендовано МОН України
Издательство Киев, "Генеза"
Год издания 2009
Количество страниц 304

Меню сайта
Категории

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0